ibsconsultants.nlsitemap

Voor afspraak of advies bel: +31 (78) 6250920 of mail: info@ibsconsultants.nl

Ons team

IBS staat voor de initialen van de achternamen van de drie oprichters: Kees Isendoorn, Peter de Boer en Ralph van der Stel. In 2002 hebben zij hun ruime en brede kennis van glas- en geveltechniek samengebundeld door geveltechnisch adviesbureau “IBS Consultants B.V.” op te richten.

Het drie man sterke bureau van destijds is uitgegroeid tot een onderneming van formaat en is befaamd in binnen- en buitenland. Graag stellen wij ons team aan u voor:

Kees Isendoorn

Senior adviseur (Directie)

Mail: k.isendoorn@ibsconsultants.nl
Telefoon: 078 – 62

Peter de Boer

Senior adviseur (Directie)

Mail: p.deboer@ibsconsultants.nl
Telefoon: 078 – 62

Ralph van der Stel

Senior adviseur (Directie)

Mail: r.vdstel@ibsconsultants.nl
Telefoon: 078 – 62

André Bauwens

Senior adviseur

Mail: a.bauwens@ibsconsultants.nl
Telefoon: 078 – 62 50

Ondersteunend personeel

 

Mail: info@ibsconsultants.nl
Telefoon: 078 – 62 50 920

Onze

Igor Geraedts

Adviseur

Mail: i.geraedts@ibsconsultants.nl
Telefoon: 078 – 62 50 920

Aldwin Dame

Adviseur

Mail: a.dame@ibsconsultants.nl
Telefoon: 078 – 62 50 920

Martijn Driesse

Adviseur

Mail: m.driesse@ibsconsultants.nl
Telefoon: 078 – 62 50 920

Jeanet Beertema

Projectondersteuning / Administratie

Mail: j.beertema@ibsconsultants.nl
Telefoon: 078 – 62